Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz PuMbA #29811 üzenetére

    Ja, elolvastam mar a ket zenes cikket amit a topik osszefoglaloban linkeltek.:

    ,,Visszatérve, ebben az árkategóriában már léteznek olyan hangfalak, amelyek ugyan még mindig nem hibátlanok, de mérnöki tervezés eredményei, elég korrekt hangzással. Ajánlott típusok ebben a szegmensben a Prodipe Pro 5 és Pro 8, az M-Audio BX5 és BX8, a Mackie MR5 vagy a KRK RP5"

    Ezzel a gond az,hogy az m-audio bx5 65 parban a masiknak pedig 50 darabja. ;] Kb egy szinten lenne mindegyik?
    Ebay-en van egyebkent bx5 d2-böl 50-ert--felteve ha szerencsed van.

    Igazabol meg vagyok elegedve a Kürbissel is, de muszaj megtudnom,hogy milyen egy "profibb" doboz. Mar csak azert is mert nekem nincs fülem hozza,es lehet csak elegetett penz lenne. Mondjuk t&v turm mindenkepp az lett volna,ami nalam jart majdnem 2 hetig,de szerencsere az utolso pillanatban visszavittem. :)

    Közben megjött az ebay-es üveg allvany is.: [link] Kicsit furan nez ki ez a kürbis,de mar megszoktam. ;] A masik problema majd az lesz,hogy erre az allvanyra nem igen fog 8-as doboz raferni.A kürbis is par mm hijan lelog.

    [ Szerkesztve ]

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák