Új hozzászólás Aktív témák

  • pdr755

    tag

    Szerintem a pixel esetében mint írták legalább annyival esik latba a hivatalos forgalmazás hiánya, és még inkább az 5G/VoLTE támogatás hiánya. Én ugyan toszom le hogy meg lehet e venni 0%-os hitelre (főként hogy nem az iphone 14 pro max árában van), de a szolgáltatói támogatás annál (VoLTE, 5G) inkább.
    Mondjuk ha a támogatottsága meglenne annyira mint mondjuk egy motorolának (ami legalább a telekom hálózatán úgy működik ahogy kell) én simán vettem volna külföldről is (gsm kopasznál akkor vásárlok ha piros hó esik különös képpen az ezen hulladék kategórián belül is kétes hírű cégeknél)
    Sonyra szót sem érdemes vesztegetni, rétegtermék rétegfunkciókkal, a tudásához képest viszont röhejes árszinten.
    Arra jó hogy demonstrálja a reddit és más hasonló helyeken a saját liebling, 0.1% által fontosnak tartott rétegfunkciója iránt őrjöngő nerd-ek számára, hogy egy rétegkészüléket nyereségesen előállítani khm... pénzbe kerül.
    Egy, a sonyk által tartalmazottnál is még inkább rétegfunkciókat (pl. qwerty billentyűzet) előtérbe helyező (nem lowbudget kickstarteres, kínai visszamaradt alkatrészekből összelegózott) telefon a sonyk árszintjének kb a 3x-osába kerülne. Minimum.

Új hozzászólás Aktív témák