Cikkek
-
Íme a PlayStation Plus áprilisi tartalma
Szokás szerint összesen hat új játékkal bővül a Sony három aktív platformjain az előfizetőiknek szánt programok száma, plusz érkezik egy ajándék is.
Hír 2
Percről percre
ph Notebookok, asztali gép, ház, táp, monitorok, perifériák, székek, sőt még egy drón is befért szombati anyagunkba.
it Az AlixPartners szerint 2028-ra a globálisan eladott autók 33 százaléka már elektromos lesz.
it A svájci hatóságok szerint a pénzügyi felügyeleti szerveknek többet kellene tenniük a fogyasztók védelméért.
Állásajánlatok
Cég: Abesse Zrt.
Város: Budapest
Cég: Abesse Zrt.
Város: Budapest
Huawei Mate Xs 2: hands on
ma Magyarországon ugyan nem lesz elérhető, de azért megtapogattuk a Huawei hajlítható modelljének legújabb generációját.
Nem csak papíron papírszerű
ma A Huawei MatePad Paper itthon egyelőre nem lesz elérhető, de az európai piacról azért már most beszerezhető a gyártó első e-ink táblagépe.
Könnyen szerelhető, ízléses miditorony a Jonsbo fémjelzésével
ph A szokás szerint visszafogottan elegáns, dupla panorámás modell belseje egy az egyben kiszedhető.
Új RAID-es M.2 bővítőkártyát mutatott be a Sonnet
ph A kéteszközös megoldás érdemi használatához nincs szükség speciális alaplapra vagy PCI Express bifurkációra.
Az Apple még mindig uralja a prémium szegmenst
ma A 400 dollár feletti árú okostelefonok piacából 62%-os szeletet tesz ki az alma, de a top ötbe befért egy Samsung is.
Új, mobil fotónyomtató érkezik a Kodaktól
ph A Step Slimmel egyértelműen a sokat utazó fiatalokat veszik célba.
Leeshet a vadiúj elektromos Toyota kereke
ma Visszahívják az összes eddig eladott bZ4X-et, mert a kerékanya meglazulhat.
- Xbox tulajok OFF topicja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 - 5500 / 5600 / 5600X / 5700X / 5800X / 5900X / 5950X "Zen 3" (AM4)
- [Re:] Drága az elektromos autó, de öntik bele a pénzt
- Sorozatok
- Fotók, videók mobillal
- Aliexpress tapasztalatok
- Formula-1
- Óra topik
- Vodafone mobilszolgáltatások
- DIGI Mobil
- További aktív témák...