Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous

    senior tag

    Én egy ideje lecseréltem a p30p-t egy Poco F2 Pro-ra.. kamerában visszalépés volt, ez tény. De snapdragon 865 + UFS 3.1.. aha. persze. Semmit(!) nem jelent. Használtam másfél hónapig, most felraktam eladni inkább.. az előzte meg, hogy a gyárira visszaállított p30-ast kivettem a dobozából és elkezdtem vele lőnni pár képet. Nagyon tetszett.. elkezdtem szépen lassan belakni és egyszerűen gyorsabban működik, mint a csúcshardveres sáómi. Hiába, nem minden az erő.. a huawei nagyon jól tud optimalizálni. Konkrétan másodperceket ver alkalmazásmegynitásban a poco-ra. :R Illetve az egész működés sokkal patogósabb, gyorsabb.. ( Bekapcsolt teljesítmény móddal használtam mind a két telefont..)

    Most kapott egy új képernyővédőt a p30 és egy új tokot. Marad még egy évig.. majd talán a Mi 11 :D

    Nade ami miatt leírtam ezt: látom sokan lassúnak gondoljátok már a telefont.. mielőtt eladnátok és vennétek másikat, egy FR-t csináljatok rajta, mert durva változásokat tud hozni. ;) Gondolom sokan még a két -három verziófrissítés előtti belakott rendszert használják, és nem csináltak gyári visszaállítást a egyik főverziófrissítés után sem.

Új hozzászólás Aktív témák