Új hozzászólás Aktív témák

  • Taru

    tag

    válasz asdf_ #8956 üzenetére

    Ok akkor a bolt perelhető helytelen informálás miatt (bár szerintem a boltnak nem sok köze van a gyár garanciális feltételeinek vevő felé közvetítéséhez, hiszen nem ők rakják rá a matricát amin felhívás van, de ezen nem fogunk össze veszni). Egyébként az éltettartam garancia amit a gyár vállal az nem jog viszony feléjük? Ők vállalták és a honlapjukon (minimum) ki is irták, jobb esetben a számlára rá van írva (pl. 2 év XY gari és élettartam garancia a gyártól, van is ilyen hardverem). Ha az feléjük nem érvényesíthető akkor a 2 év gari után hova kell fordulni (eddig azt hittem le emailezem a gyárral)?

    A léngyeg változatlan, mi a minimum és maximum határ HA külön nem figyelmeztetnek, hogy a matrica NE sérüljön és ezt a limitet honnan tudja az átlag felhasználó (tehát pl aki nem ért az informatikához, nem jogász és elöszőr vesz számítógép alkatrészt mert vagy nem volt még gépe vagy mindig egyben vette)? Továbbá, azon kívül, hogy nekik érdekük ráírni ezt a figyelmeztetést, van-e bármi is ami erre kötelezi őket és ha igen mi az?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák