Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz Mercutio_ #15344 üzenetére

    Személyes preferenciám szerint:

    1. English Grammar in Use
    2. Oxford Angol Nyelvtan (a fenti könyv koppintása :DDD)

    A harmadiknak nem jut eszembe a címe... :U

    Amúgy a legtöbb könyvben ugyanaz van leírva (mily' meglepő :D), ám a tálalás nagyon nem mindegy. :N

    Pontosan emiatt nem szeretem a Dohár-féle könyvet. (Meg mert zsigerből gyűlölök mindent, ami agyon van hájpolva... ;]) Erőltetett, jópofáskodó, elnagyolt - minden megvan benne, amitől első ránézésre jópofának tűnik, de ha belemerülsz, kiderül, hogy mennyi hiányossága van. Számos alkalommal volt szerencsém a kályhától újra magyarázni komplett nyelvtani témaköröket olyanoknak, akik ebből a könyvből tanultak. :W

    Én mondjuk nem titkoltan anti-Dohárista vagyok, miután anno személyes vitám volt vele, de ez most más lapra tartozik. :DDD Már előtte sem kedveltem a könyvét. :D

    U.i.: Sajnos a legjobb könyv sem ér semmit (de ezt akár tanárokról is elmondhatnánk), ha nem vevő rá a diák. Márpedig az a lesújtó tapasztalatom, hogy az átlagos magyar nyelvtanuló erősen alulmotivált, tehát hiába is adják a kezébe a legjobb könyvet, ha nem forgatja, semmit nem ér vele... :(

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák