Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz _BM_ #11808 üzenetére

    Ez a moderate price/performance value kicsit furcsa nekem. Mert ha szimplán árra mondják hogy moderate, azt lehet kedvezőnek fordítani. De alaphangon inkább közepes, vagy mérsékelt szerintem a moderate, szóval ár/teljesítmény aránynál ez nem biztos, hogy jót jelent.

    (#11806) petrelli86
    Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett az EVGA ügyfélszolgálati csapatával
    A nevem Dominik Ungermann, és én fogom ma megválaszolni a kérdéseit.
    Hogy folytassa a bejelentést, tegye fel a következő kérdéseit itt
    Kérdések (06/19/2012 10:42:05 AM): szia

    Kipróbáltam minden más alkatrészt, más gépekben, hogy kizárhassam az egyéb hibalehetőségeket, de 100%, hogy az alaplap a hibás!
    Szeretnék segítséget a bejelentéshez, hogy elindíthassam az RMA-t, de sajnos nincs pénzem másik alaplapra, csak önökre számíthatok.. Előre is köszönöm a segítségüket..
    Dominik U által megválaszolva (06/20/2012 3:13:53 AM): Helló Zoltán,

    megnyitottunk egy RMA jegyet, hogy megkezdje az RMA-t, fel kell töltenie a termék számláját az account-jára, ezt megteheti a www.evga.com/invoice címen.
    Amikor ez megvan, akkor kérhet egy új RMA-t a termék részleteinek oldalán. A jóváhagyás után további utasításokat fog kapni az RMA-ról a részletek oldalán, PDF formátumban és Email-en keresztül. Ha bármi gondja akad, vagy kérdése van az RMA alatt, nyugodtan keressen minket.

    Üdvözlettel,
    Hogy folytassa a bejelentését, kérjük tegyen közzé egy további kérdést.
    Értékelném ha fordítana rá pár percet, hogy értékelje a szolgáltatás minőségét amit nyújtottam önnek.
    Cserébe automatikusan részt vesz egy versenyen, hogy véletlenszerűen nyerjen egy EVGA által kiválasztott díjat.
    http://evga.com/support/rateus/default.asp?sn=xxxxxxxxxxxxxx
    Ha elégedetlen a teljesítményemmel, kérem továbbítsa ezt a levelet az igazgatómnak a megjegyzéseivel; Joe Darwin jdarwin@evga.com

    Hát nem volt egy egyszerű szöveg, sok helyen nem túl értelmes, meglátszik, hogy nem anyanyelvi angolok írták. Ezért a fordítás sem mindenhol egyértelmű, de a lényeg azért szerintem kivehető.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák