Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz TRob1 #580 üzenetére

    ha kellőképpen kitakarítja (pl. gyári Launcher2 ~12 MB, akármilyen Launcher2 feleennyi, ADW / LP még 3 MB se), illetve a cache-t a RAM-ba, vagy /data-ra mountolja, akkor menni fog. a gyári Froyo alapból ~150 MB helyet igényel (ROM zipben a system ~141MB). ebben benne van egy trial office suite (Docs to Go, 5MB), egy XT9 sok T9 szótárral (1.1 MB + ~8.6MB). ha csak ezeket szedi ki, akkor a zipben a system ~113 MB lenne, az meg telepítve már csak elfér 136-os systemen. :DDD egy próbát megér.

    más: HTC Desirehöz van olyan ROM ami data2ext-es, tehát a /data partíciót az SD kari ext partíciójára mountolja, így annyi helyünk lehet az appok számára, amennyit szeretnénk, mivel a Desire is alapból kicsi data-t használ (még a Bladenél is kisebbet), ebből jött az ötlet, hogy a Bladen is lehetne ilyen megoldás (és akkor partíciónálni se kellene, vagy ha esetleg még partíciónálás után sem elég a hely), el kezdtem agyalni rajta, aztán elvetettem, mert a kernelben is kellene túrkálni, aztán az SD kari minősége/teljesítmény is befolyásolná (esetleg lassú lenne, vagy hibás), utóbbi még hagyján, de megvalósítani nem lenne egyszerű mutatvány... a kernelben nyúlkáláshoz nincs elég türelmem. :DDD mindenesetre nem lenne hülyeség, pl. egy 1GB-s data elég jól hangzana. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák