Új hozzászólás Aktív témák

  • mrskatejoe

    aktív tag

    Sziasztok

    Az a kérdésem, hogy találkoztatok-e ezzel a problémával ( elég kellemetlen )
    vettem egy aTAB5 telefont kézalól

    -bekapcsolt állapotban aktív képernyőnél szabálytalan időközben , menübe lépked, vagy funkciókat kapcsol be :Y
    Konkrétan olyan mintha valami vírus lenne rajta , és vezérelné a szoftvert . A következőt képzeljétek el :
    Mondjuk belépek az alkalmazások menübe és csak fogom a telefont. Egyszer csak belép , vagy elindit valami alkalmazást. Vissza lépés után elindít egy másik alkalmazást...Vagy belépek az ES file explorerbe és ott magától lépked.
    Valamikor ezt azonnal csinálja, és többször de van időszak amikor egyáltalán nem csinálja :F :F :F
    Ha lekapcsolom a kijelzőt mondjuk az explorerbe , majd vissza kapcsolom és ugye feloldom a képernyő zárat akkor látszik, hogy nem lépett sehova :Y ...és ez az idő kiszámíthatatlan ...

    A volt tulajdonost kérdeztem , de azt mondta, hogy nála ilyen nem volt... :(
    ...viszont ezt a problémát már nálam az első beüzemelésnél is produkálta , amikor semmi féle új szoftvert nem tettem fel...
    Nekem nagyon úgy tűnik ( bár nem vagyok telefon guru , hogy ez szoftveres probléma lesz ) esetleg valami megoldást tudtok ? ( na most azonkívűl, hogy dobjam a kukába, vagy küldjem vissza a volt tulajdonosnak ;] ;]

    SZERINTETEK ? ( várok mindenféle okfejtést ) köszi előre is :R

    ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

Új hozzászólás Aktív témák