Új hozzászólás Aktív témák

  • Fireman67

    tag

    válasz Luissimo #1934 üzenetére

    Sziasztok "kocsmatöltelékek!" :D
    Higgyétek el, egy tűzoltó sokat kibír! Ez az Off topik, jobban hasonlít egy pálinka főző várótermére, mint a szellemi alultáplált droid tulajok főhadiszállására! :K
    A kettőből kellene egy frankót összegyúrni....
    Ha nem nyírtok ki, vállalom, hogy ha a szesz meg gyullad bennetek, akkor szívesen eloltom!
    Egyébként a droid részlegben leírtakat fent tartom, kb. 20 fajta okostelóm volt, mindegyik topikját bejártam. Na nem mint Főguru, koránt sem. :( Csak mint egy 44 éves, 2 felnőtt gyermek apja, aki kapaszkodik a hetente változó technikai világ minden darabkájába.
    A penge topik az első, ahol "csak" a szakma kérdezhet szinte. A többiek is, de csak ha veszettség ellen be vannak oltva..... :)) )
    Tudom a válaszotok az, hogy nincs idő lusta, lemaradt, keresőt is szarul használó, 12 ezres hozzászólást el nem olvasó, amatőrök állandó felzárkóztatására! Ebben is van igazság, de ezt még a jó öreg haldokló Hero topikban is elnézik egyszer egyszer...
    Utolsó szó jogán azért elmondom, hogy szűk magánszférámban az én semmiházi technikai (okos mobil) tudásom, meghaladja kollégáim, barátaim, de még a 17 éves Fiam ez irányú tudását is. De ez itt semmi, sajnos..... :(((

    kelzsoca!
    Azt a megjegyzésemet ne szó szerint értsd! Szerintem csak túl magasan van a léc.
    Ennyi az egész...

    [ Szerkesztve ]

    Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

Új hozzászólás Aktív témák