Új hozzászólás Aktív témák

  • zottty

    aktív tag

    Hello! nagy problémával állok szemben.. leírom az egész történetet bűr hosszú lesz..

    egyik nap indítom be a gépemet írja hogy a SYSTEM file hiányos az XP nem tud beindulni nyomjak javítás gombot XP CD-ről...sebaj beteszem XP CD-t erre mindent lenyomok 20perc múlva vissza és kiderül hogy telepíteni kezdte az XP-t.. persze kódom az nem volt hozzá mert eredeti XP és már rég elvesztettem a kódot..sebaj betettem egy 1GB-s winyót ártelepítettem 98SE rátettem NTFS reader modom lementem adataimat..az összes ilyen programot megpróbáltam egyik sem vált be, DVD-re sem tudtam kiírni a dolgaimat.. OK mondom szerzek egy normális XP CD-t betettem 1GB-s-re install XP olvasnám NTFS és erre kiírja hogy hozzáférés megtagadva..a réig XP-men a felh fiókom jelszóval volt védve tudom is a jelszót mégse tudom semmiképp elérni hiába megyek be rendszergazda ként nem megy..pedig a 80GB-s winyómon a C-ről át akarom rakni adataimat (itt a windows és a fiókom alatt lévő dokumentumokat) az E-re utána format c fel az XP 80GB-sre és örül..de sehogy nem megy... a regisztrációs fileokhoz is értek szóval minimális szinten mondhatjátok..nagyon ideges vagyok már hogy nem tudom megcsinálni kérlek mielődd válaszoljatok!%!!!:U

    Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

Új hozzászólás Aktív témák