Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    válasz Polllen #406 üzenetére

    Természetesen nem azt mondom, hogy azonnal szaladjunk drága kábelt venni, de én már úgy érzem, hogy egy direkt ilyen céllal készített kábelt már megérdemel a láncom. Ezért vannak "szintezve" a kábelek.

    AQ Pearl-ből a legrövidebb nekem pl. annyit megér, hogy még ha nem is hallom ki a hangját, egy gyors, stabil összeköttetés legyen a NAS és a router között. A második darab meg mehet majd a zenélős, filmezős HTPC-be.

    (#407) contaxg:

    :K Egyet értek.

    (#408) Ribi:

    Nekem aszinkron USB-s DAC-om van, USB kábelre nem annyira érzékeny, de pl. analóg összekötőre annál inkább. :K
    Éppen azért mókolok mindennel, hogy ha már építek egy célhardvert és arra célszoftvert rakok, akkor ne csesszem már el mezei drótokkal a hangját. Legalább egy alap, jobb minőségű kábel szett legyen már körülötte, amit kifejezetten audio céllal gyártottak.

    Sok kicsi sokra megy.

    (#409) RetepNyaraB:

    Miért? Azért mert mi más árkategóriában játszunk, azért nálunk nem számíthat? Még ha nem is AQ drótot raksz az eszközök közé, még ha máshol vérzik a lánc több sebből, akkor is megéri, mert sok kis hibát kiküszöbölsz, annál jobb lesz a végeredmény.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák