Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    Szevasztok!!

    Írásom elsősorban Allienhez szól, és nem kötözködésnek szánom!!

    Ugye van ez a Zboard. Na, én szeretném egy barátságos összehasonlításra kihívni a Logitech G15 ellen...

    Az egész lényege és elindítója az, hogy annyi most a gaming keyboard van a piacon, hogy nem tudok dönteni.

    A kizárások miatt csak a G15 maradt, de most jött a Zboard, és ahogy illik megmérkőznek..

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    Ha már 1 éves hát elnézést tudatlanságomért.

    Otthoni internet híján csak akkor tudok meg valamit, ha a sajtó megírja, és persze ha van pénzem az említett sajtóra...

    A PC.Games megírta, nekem pedig új volt...

    Most mondhatnátok: Ha nincs internetem, akkor honnan írok??

    A válaszom a suliból...

    Összehasonlításnak alapjául gondolám,hogy mindkettőt a ,,Gaming Keyboard'' Kategóriába sorolják.

    No mindegy.

    Nem könnyű a döntés, mert mindkét versenyző olyan előnyöket mondhat magáénak, ami a másikon is jól mutatna. A Zboard esetében ez a kiosztás, ami rendkívül előnyös a G15-el szemben. Nekem a Zboard-ról a -ma már hétköznapinak mondható- háttérvilágítás. A G15-nek azonban van valamije, ami azzá teszi ami, és ez az LCD-kijelző, ami nekem elég fontos volna, mert a pc-m Isten tudja miért instabil.
    Konf: P4 3.0 Northwood, 1Gb memory, Inno3D 6600GT, Abit IC7, Pinnacle PCTV Pro, Integrált hangk. Ha valaki megsejt valamit kérem szóljon...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák