Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uran89

    csendes tag

    válasz Pikari #5 üzenetére

    Sajnálom a tapasztalataidat, de meglehetősen szkeptikus vagyok az általánosítás miatt, márcsak azért is, mert nekem nagyjából 20 éve folyamatosan meglehetősen sok Asus hardverem volt, jelenleg is az az alaplapom, videókártyám, monitorom, billentyűzetem, egerem, de volt hangkártyám is belőle, nem egy alaplapot és videokártyát is eladtam már messze garancia időn túl és később egyik vevő sem panaszkodott (többnyire Gigabyte és Asus kártyáim voltak felváltva).
    Asus laptopom egyszer volt még régen, azzal az egyetlen gondom garancia időn túl a vinyóval volt, de az is messze garancia időn túl és addigra már rég el is adtam (valószínűleg nagyon sokat hordozgatták, bekapcsolt állapotban pláne nem tesz neki jót).

    Nem védeni akarom őket, mert pl én a szoftvereiket utálom (A RoG Armoury egy rémálom), pl az Asus Spatha (még az első mini usb-s változat) a megjelenési ideje után két évvel bírták csak kijavítani, hogy wireless ne legyen késése az egérnek, de a Claymore-om is megviccelte egy frissités 5 év működés után, ami miatt a háttérvilágítás el kezdett villogni, ha túl sok gomb világított.
    Ennek ellenére hardveresen soha nem volt problémám egyikkel sem a durván 20 év alatt, pedig pár kártya és alaplap már megfordult nálam.

  • Predatorr

    őstag

    válasz Pikari #9 üzenetére

    Az alultervezést én annyira nem tapasztaltam alaplapon, elég jól bírták a túlhajtást is. Az i7-920-am eladásig, évekig ment 4,05GHz-en. Ált. 4 évig kihúzom egy konfiggal, OC, alaplapom soha nem ment tönkre. VGA más kérdés, az volt az első és utolsó. Glaciator, hűtéscsak a GPU-n, de direkt felbordáztam rajta mindent, hátha az a baj. Nem segített.

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák