Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaWehun

    tag

    válasz 13128814 #1427 üzenetére

    mint átlag user, én csak annyit tudok hozzászólni, hogy a mérete hamar megszokható. előtte honor 8 volt nekem( ha jól tudom az 5.2" volt) és ahhoz képest én is fostam tőle, hogy mekkora lesz, de 1-2 nap alatt átszoksz. zsebre lehet vágni még, de ha feszülősebb a nadrágod akkor ne akarj leguggolni benne, mert kettétörik a telefon szerintem :D :D volt már 1x-2x, hogy éreztem ahogy feszül a zsebemben. a kiálló kamerára egy alternatívát találtam, aliról rendeltem egy nillkin camshieldes tokot, sokkal szívesebben rakom le a hátlapjára a telefont azóta mióta fentvan. szerintem rohadt para ez a kamerasziget azzal a kiálló részével... kizártnak tartom, hogy ha valaki nem védi iszonyatosan akkor ne karcolná meg. alin vannak még rá üvegfóliák is, esetleg még az lehet jó opció.
    nekem kb 2-3 hete lehet meg, nem tudom már mikor vettem, nagy tapasztalatom még nincs vele, se miui/xiaomi téren. nekem eddig bejön. buggal nem találkoztam. néha engem is elér a főmenü laggolása, de az ilyen 1 hét után kb, utána újraindítom és megy tovább szépen. bug-nak talán a raw fotózásban lévő lila ködöt mondanám rosszabb fényviszonyoknál. számomra ez hatalmas nagy érvágás, mivel az előző telefonommal is rawban fotóztam nagyrészt és sosem volt ilyen anomáliám. viszont a hétvégén fogtam a kezemben egy note 10-et és annál is van lila köd rawban. fogalmam sincs, hogy erre lesz e orvoslat. amit még a napokban olvastam az az, hogy note 9 és note 9 pronál a kamera lencse alá be tud menni a por könnyen mert xiaomiék elbasztak valami tömítést, sokan írták is abban a fórumban, hogy tényleg tiszta por a lencse előtt, az üveg alatt. ez elég tré tud lenni, erre is kíváncsi leszek mi lesz a lépés.
    akksi idő szerintem elég jó, nagyon sokat használom munka miatt 2 simmel, egyelőre simán bírja a két napot, gps, netezés, telefonálás mellett! jó érzés, hogy nem töltőkábellel kell elindulni otthonról. :D

    összességében én ajánlanám. ennyi pénzért szerintem nagyon jó vétel tud lenni, ha az embernek nincsenek hatalmas elvárásai.

    ...

  • Brockey

    csendes tag

    válasz 13128814 #1427 üzenetére

    Kb. 2 hónapja van meg a 9 Pro, gyári firmware-rel (EUXM.)
    A kameraszigethez: Én a gyári tokkal használom, semmi gond nincs vele, simán a hátlapjára teszem mindenhol és nincs rajta karcolás. Ezen a gyári tokon is van egy gumikiemelés, ami pont megvédi a kamerát.
    Az üzemidő tényleg brutális. Itt [link] írtam erről, itt [link] van a direkt link telefonok akkutesztjeiről. Ha nem buzerálom (csak böngészés-levelezés-időjárás), akkor 3-4 napot is elmegy töltés nélkül. Ha videót is nézek rajta (1-2 órát), akkor "csak" 2 napot bír.
    A kameráról nem tudok nyilatkozni, az nekem nem fontos.
    A MIUI-t meg lehet szokni, én Huawei Mate 7-ről jöttem, egyáltalán nem zavaró.
    Az azonnali ujjlenyomatos feloldás királyság, imádom.
    Én inkább hosszúnak mondanám, legalábbis ez volt az első benyomásom a Huawei után, a kijelzőnek nagyon kicsi a kávája/ki nem használt területe. Én direkt nagy telefont kerestem a videonézés miatt, így nekem ez a méret nem probléma. (Sőt nagyobbat is el tudtam volna képzelni, de ebben az árkategóriában nem volt.)
    Nálam az SD kártya bővítési lehetőség és az akksi terhelhetősége volt még a fő szempont.
    Akinek hasonló preferenciái vannak, mint nekem, annak erősen ajánlott és kiváló ár/érték aránnyal rendelkezik.
    Én csak ajánlani tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák