Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz Indiant #40 üzenetére

    Mert gondolkoznak. Meghagyja azt a recoveryt ami már rajta van úgyis a készüléken. Te választasz valamit, twrp vagy orangefox vagy akármi más (csinálhatsz akár magadnak is sajátot). Ha lenne benne recovery akkor nekik is kéne valamit választani. Ha nem egyeztek, akkor mérges leszel, hogy akár minden héten lecseréli a te választott recoverydet a sajátjára.
    De ha nagyon akarod, akár bele is teheted, ki kell nézni az install scriptből a recovery fájlnevét (valószínű recovery.img lesz), átnevezni rá a választott recoverydet és bemásolni a zip-be.
    De nem sok értelmét látom, a rom telepítéséhez úgyis custom recovery kell a telefonra, az meg vagy el van indítva boot paranccsal, vagy már rajta van a telefonon. Akkor meg minek cserélgetni?
    És ha jól sejtem, még az is tudható hogy melyik recoverykkel telepíthető az adott rom komplikációk nélkül, benne szokott lenni a leírásokban. Ráadásul más a recoveryk fejlesztője is, egymástól függetlenül megy a fejlesztésük. Ha kell, frissítesz recoveryt, ha kell akkor meg romot.
    Én még a gyári rom zipből is ki szoktam törölni a recovery.img-t (vagy ha más módon teszi fel akkor azt), akkor nem kell mindig újra rakosgatni a twrp-t, elég a rom után tolni egy magisk telepítőt és kész.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák