Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz porse #492 üzenetére

    Nem. Meg se nyekken.Mondjuk az antennák miatt az alsó és felső vége műanyag, a hátlap közepe meg fém. Ha bemegy közé valami por vagy hasonló akkor lehet hogy nyiszeg kicsit. Nekem néma, és vigyázok is rá, tokban van első perctől, és a kijelző is addig volt szabadon amíg kibontás után a mattfehér gyári fólia után rá nem igazítottam a már megérkezett üveget.

    Nekem amúgy a developer rommal nincs hívási problémám, jó a hangja. Stabil romból meg vissza kell rakni a 8.2.2.0-t. Vagy van akinek azzal a verzióval is jelentkezett a hiba?
    A miért nem javítják már ki azonnal típusú felvetésekre meg azt mondom, hogy ezt bevállaltátok a stabil rommal, azokból 1-1.5-2 havonta jön frissítés, mikor úgy gondolják kínában hogy egy dev. romot megint átneveznek stabilnak.
    Itt mondjuk kicsit érdekesebb a dolog, mert a developer már 7-es androidon van, a stabil meg 6-oson. De a fejlesztés nagyjából univerzális alapon megy, azaz nyilván nem a 7-es developerből, hanem 6-os alapú developer romból patchelik át az erre való stabilt (van még olyan típus amin 6-os alapú a developer rom).
    Emiatt lehet hogy a stabilban meglevő hibák nincsenek a developerben és fordítva is, más a romok alapja.
    Ahol meg azonos androidon van a stabil és a developer, ott meg kb. annyi a különbség, hogy a stabilban később javítódnak a hibák (több hónap is lehet), míg a developerben már lehet hogy a következő héten. Pl. a múlt heti developerben a factory teszt nem indult el, se a kernel verzió nyomkodásával, se a tárcsázóból. Az ehetiben természetesen már működik.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák