Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz tmslevi #6817 üzenetére

    No ez nagyon gyenge üzemidő, nekem is kb ilyen volt korábban az LG G4 dual simmel, eze app szinkronizálással 3000mAh-s aksival és QHD kijelzővel is tudott ennyit vagy jobbat. Nem az a bajom, hogy ezek az alkalmazások mobilnetet fogyasztanak 2GB netem van belefér, hanem hogy a kikapcsolt kijelzőnél készenlétben is folyamatosan küldözgetett kis csomagokkal ébren tartják a készüléket és szívják az akkut. A "Xiaomi aktiválás" is ilyen folyamat az is folyamatosan mindig küldözget adatokat a háttérben. Milyen adaokat is küldözget amikor bele sem lépek? No azt is tiltottam. Alakul az akkuidő stable rommal is 5 óra 58 perc kijelzőidő 18%-on vagyok, most készenlétben sem merül úgy néz ki. Lehet nem is kell romolni csak ezeket a szerintem kém/vagy naplózó programok háttérben futását megszűntetni.
    [link] [link]

    No ezek érdekes módon folyamatosan küldözgetnek adatokat a háttérben és csak a háttérben folyamatosan kis adatmennyiségeket: Xiaomi aktiválás, MSA, Analitics, Discover ,Témák google play zene, eselteg google play szolgáltatások keretrendszer (én ennek háttér adatforgalmát is korlázoztam idáig nincs baj).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák