Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz Bocsidee #1492 üzenetére

    Most úgy is a nyitással szenvedek....mikor megvettem simán nyitottam....valamelyik nap behalt a MI MAX, s a helyreállítás után zárt a BL. Nyitnám, de az Unlock programba be sem tudok lépni, network error-ral nem enged be. Próbáltam már tűzfalat kikapcsolni, külön engedélyt adni, IP titkosítani, más ország VPN-t használni. semmi eredmény. Szóval most épp nem tudom megnézni, mi lenne ha a régi (bl nyitási joggal nem rendelkező) accountommal lépnék be a nyitott BL-ű telefonba...

    Igen, korlátozva van, az volt a kommüniké, hogy havonta maximum egy új készülék nyitható a sajátod mellett. (de már erre is jött észrevétel, hogy egy hónapon belül 6 telefont nyitott.)

    Ha már itt tartunk, keresek Büdipesten fórumtársat, aki megnézi és most épp be tud lépni a MiFlashUnlock-ba, hogy elmenjek hozzá és a saját accountommal belépve nyithassam a MI MAX-omat...(megköszönöm ha bárki szán rám időt PÜ-ben.)

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák