Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    Nos csatlakoztam én is a 3-as táborhoz :) Volt eddig mindegyik,de határozottan ez a legjobb. Lehet nem fog 30 napot bírni az akku,de sebaj,sokkal jobbak a funkciók. Én a joybuy-tól rendeltem 4-5hét volt,abból talán Mo.-n pihent a postán a legtöbbet (elég vicces), kaptam hozzá egy kék (általam választott) pántot ajándékba,meg megleptek 2db fóliával is (ezt még nem próbáltam). Az egész pedig volt azt hiszem 28dodó talán. A nyelv angol (global), még nem láttam rajta kínai macskanyelvet eddig :) Nekem jó így, n szenvedek a magyarral, most nem mindegy hogy a keddre azt írja hogy "tue" tökéletes így is.
    Szóval jók a funkciók, tetszik hogy sokkal több infót látok rajta, tudom némítani koppantással a hívást, megcsörgeti a lakásban elhagyott telót és éjjel a korom sötétben nem stukkolom le a wc csészét,mert mint egy zseblámpa, világítok vele :) Akinek Band 2 van, szerintem megéri lecserélni erre,mert nem egy ökör ár és a kanyarban sincs ehhez képest.

    szerk.
    Eszti10
    Nekem nincs bajom vele, mostanában úgysem leaz verőfényes napsütés. Inkább a tényleg UV-s napszemcsin keresztül látod érdekesen a kijelzőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák