Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz FingR86 #3478 üzenetére

    Jó lett a leírás, csak a sorszámokat is ki kellene emelni, nem csak a címeket! :D

    A rollback-ről én is ezt gondoltam és ezért is rollbackeltem.

    Egyébként nem lenne jobb egy Google doksit készíteni erre? Azt szerkeszteni is könnyebb és collab is mehetne benne. A felsorolt szerzőket például fel lehetne venni, a szerzeményt meg akár az amúgy is megosztott drive mappába be lehetne tenni az FW-k mellé.
    Bár lehet úgy vagytok vele, hogy csak tudjuk végre le a leírást. :D De hátha változik a dolog.

    A módosítással kapcsolatban egy FAQ is lehetne a doksiban. Most például az a kérdés merült fel bennem, hogy a "miwifi_r3600_firmware_aba17_1.1.19+SSH+txpwr.zip" fw-t használva oké, hogy nincs MI szolgáltatás, de ez csak a MiWifi mobilappra vonatkozik vagy így automata update sem lesz, ha jön ki újabb verzió? Gyanítom nem fog szólni ha van frissebb FW ezért ezt aki szeretné annak követnie kellene valahol, de hol?

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák