Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz natë #691 üzenetére

    Ez 15-20.éve még igaz is lett volna!

    Ma már SEMMIT nem úgy gyártanak hogy 10.évig használd, a gyártónak az a jó hogy kibírja a 2-3.évet amég garancia van a készülékre aztán vegyél újat, szóval ne álmodozz azon hogy a gyártó neked akar jót!

    Egyébként arra SEMMI garancia nincs ha te kinyírod a telóban az aksit, még akkor sem ha ez 1.éven belül van, azt mondják (és a garancia levélben is ez áll) ez természetes el használódás, kicserélik gariban az aksit, de ki kell fizetned az aski árát(kb 8-10.e ft egy gyári aksi)

    láttam én már rengeteg telót az ismerőseim körében, (és fórumokon is olvasni) akik mindég a gyári töltővel és kábellal használták és 1,5.év múlva már csak 2.óra kijelző időt bírt a teló a gyári 5-6.helyett, míg nekem 3.év után is 90% os volt az aksim, mert kímélve 5V/1Amperes töltővel töltöttem csak, nem a gyári gyors töltővel ami 1.óra feltölt!

    a gyári töltővel simán felmegy 45-50.fokra töltésnél az aksi, pedig 40.fok felett már káros az aksinak, szóval ennyit a gyári védelemről, az csak arra jó hogy ne robbanjon szét töltés közbe, de arra nem hogy kíméletesen bánjon az aksival.
    Hülyék lennének lekorlátozni a töltés sebességét mert akkor mindenki sipákolna hogy úgy árulják a telót hogy 50.perc alatt 100% on van, akkor nem fogják korlátozni hogy csak 1,5-2.óra alatt legyen 100% on mert kímélni kell az aksit!

Új hozzászólás Aktív témák