Új hozzászólás Aktív témák

  • osonte

    senior tag

    válasz Indian74 #920 üzenetére

    Ments el mindent és lépj ki minden fiókból Google, Mi stb... illetve töröld az újjlenyomatot/jelszót is!

    Innen tudod letölteni a MiFlash-t: [link] . Itt a "Fastboot Update" fület válaszd és leírja angolul a lépéseket. Ugye a MiFlasht kell letölteni és ezt a romot:
    "★ Xiaomi 13 Latest EEA Stable Version Fastboot File Download", majd ha jól emlékszek 2x kell kicsomagolni, amit Total Commanderrel meg tudsz csinálni.

    Ez a lényeges része a folyamatnak, hogy visszazárd a bootloadert: [kép] . -> a 2. pontnál az válaszd, mert a "lock" miatt zárja vissza a bootloadert!

    Amúgy most elég sok mindent kihagytam, ezt nem egy leírásnak szántam, csak hogy mire figyelj. Amennyiben visszaolvasol valaki biztos leírja végig a folyamatot és tökmindegy szinte melyik Xiaomi fórumban olvasol ugyanaz lesz a folyamat, én most nem akart végig leírni, mert nem csinálom most és ennyire nem jó a memóriám, hogy lépésről-lépésre leírjam. :)

    Ja és törli a teljes telefonod, mintha új lenne, olyan állapotban lesz!

    Amúgy nekem meg a DEV-el nincs semmi gondom. Néha tényleg a Chrome befagy, de majd a következő 1-2 frissítésben javítják, nekem ritkán csinálja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák