Új hozzászólás Aktív témák

  • CubeDogg

    csendes tag

    Sziasztok!
    Töltéssel kapcsolatos probléma merült fel! Találkozott valaki olyan jelenséggel, hogy a gyári 67W-os töltővel és gyári Type-A - Type-C kábellel mikor csatlakoztatja elindul a gyorstöltés, megy a MI Ultra fast charge és a zárképernyőn kiírja, hogy Szuper-Gyorstöltés és kúszik is felfelé a %, viszont 1 másodperc múlva lekapcsol a töltés mintha ki lenne húzva a kábel aztán az egész elölről amíg ki nem húzom a kábelt. Gondoltam arra, hogy mivel volt táskában a kábel és a töltőfej is, valamint a zsebemben is por mehetett a telefon csatlakozójába esetleg túl érzékeny erre a telefon ezért kifújtam, megpucoltam, de ekkor sem lett rögtön jó, csak akkor ha még egyszer ezt végigjátszottam. Utána stabilan ment. Viszont ez most már folyamatosan előjön. Próbáltam másik kábellel, azzal is ezt játsza, próbáltam másik töltővel, azzal még a gyors töltés sem mindig indult el. Sőt volt olyan is, hogy a gyári töltővel nem a szokásos "sárga villám" jelent meg és a gyors felfele számolással hanem a kék "MI Turbo charge". Viszont ezzel is kb. ugyan olyan gyorsan tölt mint a "sárga villámnál". Más is tapasztalt hasonlót? Van ötlet, hogy mi lehet a gond? Telefon? Kábel? Töltő? Garanciális javítás szóba jöhet?
    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák