Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tidzsi1953

    tag

    válasz dchard #886 üzenetére

    TWRP-re azért lenne szükségem, mert amelyik rendszert belaktam (eddigi telefonjaimon) rendszeresen készítettem backupot róla, így bármikor vissza tudtam térni rá, ha az új nem jött be. Most is jó lett volna a 13.0.1-ről csinálni, mert feltettem a 13.0.2 frissítést és nem mennek a navigációs programjaim! Emiatt kellett visszatérnem a12.5.7-re. Ez természetesen a belső tárhely teljes törlésével jár. majd újból kezdeni a rengeteg menű-almenű beállítgatásait.

    A gyári szoftvert hogyan tudnám visszaállítani, mert pl. a MiFlash szoftverrel nem sikerül telepítenem ROM-ot. Természetesen hozzávaló (Lisa) fastboot ROM-ról beszélünk. Error a vége.

    AZ összefoglalóban levő, általad leírt módon tettem vissza a kínai rendszert, de még egy előbbi kiadással kezdtem.
    A leírásban nincs utalás rá, de a telepítés nálam kb. 20 percet vett igénybe, úgy, hogy telepítés közben kb. 5 perc után hosszasan várakozik, majd azután folytatja a telepítést. És így is készül azóta is!
    Először aztán ki is kapcsoltam, mert azt hittem, hogy hiba lépett fel
    (magánban kértem segítséget tőled) Végül sikerült megoldanom akkor a telepítést

Új hozzászólás Aktív témák