Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz bencze #100 üzenetére

    Haller!

    Kösz a spoiler kiírást! A relay infójára én csak bólintottam, nem is foglalkoztam különösebben vele, addigra már megvolt a "kemény mag", azokkal mentem mindenfelé.

    A Sectopod az húzós, de az egyik heavy-m robot speces volt, az is segített. Mondjuk én nem sokszor láttam őket, de arra a kettőre emlékszem. Mikor megláttam őket, gyorsan szétrebbentem... mivel normal+ironman volt, ezért csak óvatosan mentem előre, szóval onnan a magas párkányról már megláttam őket. Mindenki elrohant szanaszéjjel, a sznájpert - szokás szerint - betettem olyan helyre, ahol rájuk tud lőni, de őt nem látják, aztán a láthatatlan assault a bal alsó folyosón előrement, hogy megmutassa, hol vannak. Visszavonulás közben egyébként így is bekaptunk egy aoe-t, de csak egy soldier volt benne. Szóval tuti "érzésből" lődöznek, mert az egyik mellétrafált. Szépen le is bontották a fél teraszt. Utána meg kiálltunk a terasz szélére és halomra lőttük őket.
    Lehet, hogy nekem máshogy nézett ki a hajó, esetleg máshol volt a sectopod duó, de megoldható volt. Classicon gőzöm sincs mit csinálnak.

    Ami az utolsó bekezdésedet illeti: nos, én káromkodni szoktam:).

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák