Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz 30z.Samu #62302 üzenetére

    Nem felhúzásról van szó, hanem arról, hogy vagy legyen egy nagy csevegő topik, ahova bárki bármit beírhat, amit akar, vagy ha van több tematikus topik, akkor maradjunk a témánál.
    Én mindig csodáltam azokat az embereket, akik egyes szövegekről beleolvasás nélkül el tudták dönteni, hogy érdemes elolvasni avagy sem, én sajnos ahhoz az egyszerű kisebbséghez tartozok, aki csak elolvasás után, utólag veszi észre, hogy jébazmeg, ez egy ps topikból idetévedt komment volt, ami itt engem tökre nem érdekel, és kár volt elolvasni.
    Szóval amíg a regisztrációkor be kell ikszelni, hogy elfogadod a fórum szabályait, hogy az adott topikban az adott témáról, addig esetleg lehetne így is csinálni, hogy adott topikban az adott témáról.
    A másik kollégát, aki meg az xbox-al szenvedéseiről ír, ami tökre kapcsolódik a témához őt szétekézitek, hogy minek ír az xboxáról az xbox topikban, utána meg oldalakon keresztül megy a ps téma? Na ez nálam kiütötte a biztosítékot az tuti.
    Persze merő elvakult irigységből írom mindezt, mert csak az egy szem xboxra fussa, és csak az van itthon.
    Ja, meg van még véletlenül 4k@60 képes pc, meg x360, meg ps5, meg nintendo switch meg a switchből lite is, meg ipad pro, szintén rogyásig játékokkal, de ja, nyilván nettó xbox fanatikus, aki szerint az xbox topikban ne tárgyaljuk már ki oldalakon keresztül, hogy mi volt a ps konfon.
    De hogy on is legyen. Múltkor vki kérdezte a civ6ot, hogy milyen xsx-en. Akkor még nem tudtam válaszolni, mert csak iOS-re, win10 és switchre volt meg a fullos kiadás és csak azokba csöpögettem pár ezer órát, de tegnap óta megvan xsx-re is, hétvégén talán lesz időm pötyögtetni is kicsit, szóval hamarosan válaszolni tudok a kérdésre. :)

Új hozzászólás Aktív témák