Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz frankdelgado #37450 üzenetére

    Mondjuk azt nem lehet vitatni, hogy TP Vision elég jól nyomja, és jelenleg egy az egyik legdinamikusabban fejlődő cég ezen a piacon. Ami elsősorban az OLED és a PUS modelleknek köszönhető (plusz a "sound részlegnek"). Előbbi persze sokkal eredményesebb, EISA -tól is hozott díjakat.

    Azt butaság mondani, hogy a PUS TV -k szarok (bár ezt senki nem írta). Csak azért, mert nincsenek annyira túlszaturálva, mint **** (inkább nem említem, hogy ne legyen világháború). Ami persze kellemesebb a szemnek, de nem sok köze van a valósághoz. Viszont játékhoz talán jobban illeszkedik...

    Az viszont igaz, hogy több modellnél is vannak hiányosságok. Pl. fényerő elég gyengére sikerült. Magasabb fényerőn pedig konkrétan megszűnik létezni a fekete szín. Amivel gyakorlatilag meg is ölte a HDR -t. De...alacsonyabb árkategóriában elég jó alternatívát nyújtanak. Amihez nagyban hozzájárul az ambilight is, ami piacvezető integrált élmény. Főleg HUE rendszerbe fűzve.

    -----------

    TV -nél én mindig azt szoktam javasolni, hogy el kell menni pl. egy MM -ba (ha van elérhető távolságban) és meg tudja nézni, hogy az ő szemének melyik márka, modell nyújt kellemesebb élményt... mert nem vagyunk egyformák és lehet ami az egyiknek hátrány, a másiknak előny.

    Amellett, hogy nagyon más irányba ment el az Xbox Series X|S téma.

    Nem szándékoztam senki be sem belekötni. Remélem senki nem veszi annak. :D

    Egyébként én használok Sony, Philips és LG TV -t is. Tehát nyitott vagyok mindenre. Nem vagyok márkahű.

    ZX Spectrum - Commodore 64

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz frankdelgado #37450 üzenetére

    Visszaküldtem, visszakaptam az árát. Nem szoptam be semmit. Nem vagyunk egyformák. Valakinek elég az a "minőség", valakinek nem.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák