Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galaxys80

    veterán

    válasz icemad #34214 üzenetére

    Össze vissza beszélsz. Apple cuccaim vannak itthon, ezért Apple fülesek is vannak. Egyszerű kérdést tettem fel, hogy megy-e az Xbox-al. Ez lett volna a kézenfekvő.Te meg jössz itt mindenféle hitvallással. Senki nem szidta se az ms-t, se mást.
    Megoldottam egy ezer éves fiókban fetrengő Samsung fülessel.

    hombre(EU)
    Lehet, hogy igaza van, de nem ez volt a kérdés. Én nem véleményt kértem.
    Zenére vezeték nélküli fejhallgatót használok. Drótos fülesek nincsenek is már itthon. Ezt az egy ezer éves samu-t találtam. Arra a heti 1 max 2 alkalomra amire kell tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

  • parandroid

    nagyúr

    válasz icemad #34214 üzenetére

    Az apple más lábkiosztást használ a headsetjeihez, mint amilyen szabványt az MS. Őszintén szólva nem is tudom, hogy a két szabvány együtt (illetve egy eszközben egyszerre) működik-e, gondolom nem, úgyhogy hiába csapkodnám az asztalt a ms-nál (már ha személy szerint érdekelne a dolog, mert nekem még nem jutott eszembe a kettőt együtt használni, bár végülis miért ne lenne jó ötlet?). Ettől nem lesz az apple szar, vagy akár az ms.

    A headsetek minőségéhez, vagy hangzásához, meg végképp semmi köze a dolognak. Spoiler: az earpods viszonylag jól szól gyári headsethez képest. Nem csak szerintem, bár én is használtam egy időben.

    De legalább volt egy jó estéd, lehetett köpködni az almára. Ja, és megtudtuk, hogy neked fájna, ha működne a dolog, de szerencsére nem ez a helyzet. Priceless info.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák