Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • consono

    nagyúr

    válasz Xanax88 #29863 üzenetére

    Engem a "kell" érzés egy hete kapott el, mikor a kölöknek aktiváltam a game pass ultimate-et :) Van egy csomó olyan játék a GPU-ban, amit mindig halasztgattam, hogy megvegyem, vagy nekem, vagy a kölöknek. Olyan egyszerűen lehetne most mindennel is játszani havi fél-egy játék áráért az akció után is, ami kimaradt ... Nagyon jól elvoltam az elmúlt 4-5 évben a PS4-el, előtte meg a 360-al, játszom is mindegyiken még ma is. De PS-en amit akartam más mindent kijátszottam, vagy multiplatform cím, a kedvenc kiadóimtól meg nem jön semmi most még pár évig... Ráadásul lesz váratlanul év végi bónusz, amiből kijönne a Series S (ebben gondolkodom, mert csak FullHD kijelzők vannak itthon, nem is nagyon tervezünk váltani a következő 2-3 évben) és akkor nem a PS5-re félretett pénzből kellene vennem :D Már csak az asszonyt kell meggyőznöm, de mivel úgy sem terveztem a vásárlást január előtt, van még egy kis időm...

    Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

Új hozzászólás Aktív témák