Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Moby #13596 üzenetére

    "El tudja dönteni mindenki. A "gond" inkább az, hogy nagyon szar ára lett a OneX-nek. Kótyavetye."
    Hát nem tudom, de 70e alatt ami felkerül XoX, azt lekapják seperc alatt. Nézegetem én is a használtakat, mert lassan döntenem kéne, de 70e-ért szerintem nem érdemes használt xox-t venni, akkor már inkább hozzáteszek 45e-t és veszek egy SS-t. A tárhely szűkös, de abban bízom, hogy 2-3 év múlva lesznek értelmes árú bővítők. Full hd tv-m van, az SS azt kiszolgálja majd. Majd a ráncfelvarrás után lehet jön egy SX vagy PS5 (vagy akármi is lesz a nevük), de előbb 4k tv is kéne. Ez nálam még több év.
    Egy új kontroller is kéne, használtat abból nem szeretek venni, de ez az én heppem, gondolom mások erre nem érzékenyek. Azzal együtt meg szinte nem is kérdés, hogy nem éri meg nekem a használt XoX.
    50-60e között talán megfontolnám.

    [ Szerkesztve ]

  • Csokifalo

    aktív tag

    válasz Moby #13596 üzenetére

    Kérdés mi a sz@r ár. Ha az elején vetted, akkor többet használtad, és buksz nagyobb összeget, viszont kevesebbre jön ki a "havi" bukta, ha viszont pl. idén ahogy én is az újat, bontatlanul 90-ért, akkor durván 25 ezer a bukás majdnem egy évre, szerintem ez egy játék ára, az minden csak nem sok. Ismerősöm aki fél éve vett használtan újszerűt garral 2 játékkal 72 ezerért, most adta el 65-ért, ez fél évre 7000 bukás. Szóval szerintem full korrekt a használtpiaci eladhatósága és a jelenlegi ára is így 3 héttel gen. váltás előtt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák