Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz .LnB #128401 üzenetére

    Nem egészen, mert ebben az esetben arra értettem ezt, hogy ha tényleges megadja, a már sokat követelt nextGen élményt. Te is hallottál már ilyet, amikor azt kérdezik, hogy : hol vannak az igazi nextGen játékok, amik teljesen kihasználják a jelen generációs konzolokat? Nos, ha a Hellblade 2 ezt megteszi, megadja ezt az élményt audiovizuálisan, meg játékélményben, akkor is ugyan ennyi lesz-e 30fps miatt panaszkodók aránya.

    Zelda effektus kicsit másképpen. Vagyis ha az a 8 óra körüli max játékidő beszippant, úgy mint más játék még sosem, akkor probléma lesz-e ugyan annyi embernél, hogy ezt konzolokon, kvázi "ingyen" csak 30fps-el teheted meg, mint ahánynak most probléma.

    Amúgy én nem vagyok a 60fps ellensége meg minden. Én azok köze tartozok akik látja és érzékeli is a különbséget, és szívesebben játszik 60+fps-el, még ha az kompromisszummal is jár számára. Lásd, amit már korábban is írta, hogy én a Sea of Thieves-t, inkább játszom Cloud-ból, mert ott megvan a 60fps, míg One X-en csak 30fps (igaz ott meg sokkal, de sokkal jobban néz ki, hiszen ott 4k-ban a PC-s max grafikát használja).

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák