Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz beyruth82 #120594 üzenetére

    Mivel van egy acsi ahhoz, hogy százszor szúrd meg ezért százszor. :D Viccet félretéve, szerintem olyan egy tucat után jöttem rá, hogy elég lesz, de volt egy végigjátszásom, ahol csak kétszer döftem meg és annyi nem elég, felkelt és kinyírt.

    Az ezrese nem nehéz alapvetően, vidd végig, szedj össze mindent, csinálj meg pár egyéb dolgot. Amúgy van néhány achievement a játékban, amit nem teljesen értettem, pl. az elején van az a rész, mikor a véres dzsuvában kell elkerülni a felszín alatt keringő szörnyet és van mellette egy gnóm egy ketrecben. Ha őt lelököd és megeszi a szörny azért jár egy acsi, szerintem ez eléggé ellentétes a játék alap mondanivalójával.
    A bossok nagyrésze elég egyszerű logikai játék, az igazi ellenfél az irányítás volt főleg a játék közepén a lápnál, illetve a végén Pesta és a Mountain King elég hosszúra tud nyúlni sok hibalehetőséggel. A felhőmentés kihasználásával a halál nélküli végigjátszás sem egy nagy dolog, Skogsra talán az első, aminél rezeghet a léc egy átlag játékosnak is.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák