Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    válasz Bogyi007 #114641 üzenetére

    Akkor leírom a fillérszexelős sztorimat:
    Láttam aprón 14e global/eu éves gold-ot, rákérdeztem az eladóra, hogy milyen formában éri meg a legjobban úgy, hogy szeptember végén jár le a GPU-m.
    Korrekt volt az eladó, mert külön jelezte, hogy szeptemberig bármi történhet, azaz az én olvasatomban nem javasolta a 3 év gold megvásárlását.
    Úgy került volna (14000*3)+4790=46790 forintba 25 hónap, azaz 1871,6 ft/hó áron jött volna ki. De ehhez meg kell várni a szeptember végét, ami necces a mostani tendenciát látva, hogy hetente szántják be vagy rajzolják át a történetet.

    Most jön a fillérofil™ rész:
    Gamivo oldalán a 3 hónapos global/eu kódot ~2000 forint körül mutatta a saját előfizetésével, amúgy 3000. Előfizetek, és ugyanúgy 3000. Szóval nem kicsit át...khmm...
    9 darabot lehetett venni max, én is azzal számoltam a +1 hónapok miatt, amit elvileg az automatikus meghosszabbítás ki-bekapcsolásával kapnék meg.
    Megvettem, de gyakorlatilag support nélkül nem tudtam megszüntetni az élő előfizetésem, így végül kódonként 50 nappal hosszabbítottam meg az élő előfizetésem összesen 450 nappal, azaz 15 hónappal lett megtoldva ~28000 forintból, ami így ~1866ft/hó áron jött ki. De ha hozzászámolom a még meglévő két hónap előfizetést, amit nem tudtam lemondani, akkor ~1647 forint körül jött ki a végeredmény. Hétvége volt, telefonos support nem volt, így biztosra mentem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák