Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz parandroid #102838 üzenetére

    Semmi gond, megértem az álláspontodat, mindenki mást keres a gémingben, és ahogy jól látszik, specifikusan a FM-ban is.

    Az, hogy ki lehet kapcsolni a tekerést túl sokat nem segít a játékmeneten, ugyanis a tervezők eleve azzal számolnak, hogy visszatekesz majd, így nem különösebben erőltetik meg magukat. Ezért tudnak irreális időket adni, ezért viselkedhet segghülyén az AI, mert ha valamit elszúrnak és a sóderágyban végzed, nem csesz fel (annyira) a dolog, mert csak ráböksz a visszatekerésre és hajrá!

    Nekem anno az FM3 volt az első Forzám (a 360 meg az első konzolom) és utána toltam az FM4-et is a FRH-ban. Miközben az 5. rész megjelenésére vártam nem igazán volt mivel játszani (FM3-FM4 kiezrezve) úgyhogy eszembe jutott hogy végigtolom az FM2-őt is.

    Abban még nem volt visszatekerés, sokkal nagyobb küzdelem volt azt végigtolni, folyamatosan koncentrálni kellett és sokkal nagyobb eredménynek is éreztem a befejezését! Lehet hülyeség, de büszkébb voltam magamra... :)

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

  • Rigormortiis

    addikt

    válasz parandroid #102838 üzenetére

    Ha szereted a földutas száguldást, akkor mindenképp pótold a Dirt Rally 2.0-t, bár ez inkább szimulátoros megközelítésű, normális kampány sincs benne. Viszont iszonyat élményt ad, ha megtanulod kezelni a kocsikat.

    Ha viszont könnyedebb rallyzásra vágysz, akkor ajánlom a WRC sorozatot is a 7. résztől. Teljesen jó, én ezeket is szeretem és itt legalább liszenszelt pályák vannak. De a Dirt 5 sem rossz, bár ez már inkább őrült sárdagasztásnak számít, viszont a hangulata nagyon adja.

    A Forzából pont nem hiányoznak ezek a dolgok nekem. Az pályaverseny, és abból is a könnyedebb fajta (szerencsére). Mondjuk én a Grid-eket is nagyon szeretem :DD

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák