Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Def26 #98930 üzenetére

    Persze, nyilván van jópár ember, akinek eddig is fontos volt a felbontás és az fps (egy bizonyos szintig mkinek fontos, csak az a kérdés, hol van ez a szint), szóval nem neked/nektek szólt a megjegyzésem. Amúgy én is majdnem átmentem PS-re.

    (#98937) gianni85 :) Azt értem, 1-2 alkalommal én is vettem részt konzol vs. PC (parttalan) vitában, de attól, hogy most megjelenik egy erősebb vas, továbbra is azt mondom, hogy ezerszer inkább Deus Ex: Human Revolution, Sleeping Dogs, QB stb., azaz hangulatos és/vagy eredeti és ötletes játékok 900/1080p felbontás és 30 fps mellett, mint az ezredik rókabőr ugyanarról a minden újdonságot néllülöző fps-ről 4K 60 fps mellett. Persze a legjobb eset nyilván az, amikor a fenti 2 feltétel (komoly hozzáadott értékkel bíró játék és minőségi megjelenés) egyszerre valósul meg, erre meg akár jó is lehet az új vas,de... szóval nem szeretem a bejelentés előtti jósolgatásokat, de a hardvert kihasználó tartalmak tekintetében én is elég szkeptikus vagyok, és ha valami csalódást fog okozni a következő napok/hetek során, akkor az nem az új box lesz, hanem ez. Szerintem.

    Az AR/VR téma viszont - sokakkal ellentétben - kifejezetten érdekel - engem ez tett majdnem PS4 Pro tulajdonossá, csak oda is kevés a tartalom, ezért úgy döntöttem, hogy nem ruházok be ekkorát, hanem maradok a "skót" vonalon: jó áron vett és kijátszás után eladott lemezes játékok, néha 1-2 digitális game, ill. az EA Access-hez és a Live Gold előfizuhoz járó tartalmak (alig költök játékokra, mégis mindig több olyan van, amivel játszani szeretnék, mint amennyire időt tudok szakítani).

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák