Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz pzstm #96520 üzenetére

    "de én tiszteletben tartom mindenki véleményét, a topik viszont mehetne lassan offtopik kategóriábaegészen nyugodtan..."

    Sajnos nincs másról beszélni. Akik anno hittek a One-ban és nem most vették 40-50 ezerért(annyit amúgy faszán megér tényleg, van rá pár játék, úgy ahogy normálisan is futnak - nekik egy szavuk se lehet, hogy ilyen gyér mostanában az exkluzívok listája stb.), hanem a beharangozás és ígérgetések idején akár az Elite-t vagy még első Fat-okat komoly pénzekért 120-150 ezer Ft-ért is akár, azok már tűkön ülnek, hogy. Mivan az exkluzívokkal - Hol vannak az ígért média dolgok - Miért laggol ez miért laggol az - Miért nincs már változás a dashboardon gyorsaság akármi terén - Miért ilyen körülményes beváltani egy-egy 25 karakterből álló kódot stb. stb.
    Sajnos nekik/nekünk egy ilyen achievementes(Én pl. személy szerint nem is figyelem a G(amerscore)pontokat.)
    És elég szomorú, hogy 50 ezer ember ilyet fontosnak tartott bekapcsolni. Ennél lennének ezerszer fontosabb dolgok is. Lassan játék se lesz amivel tudom számolni az acsikat.
    Most jöhet a szokásos savazás, Én úgyis itt mindenki ellenvéleménye vagyok :D

Új hozzászólás Aktív témák