Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okibots

    aktív tag

    válasz parandroid #96512 üzenetére

    Engem ezek a dolgok nem zavarnának semennyire, tőlem hírértéke lehetne az összes 1 MB frissítésnek is, fene bánja, csak legyen minden rendben az összes alapvető szolgáltatásukkal.

    Most arról van szó, hogy ha nem a hivatalos store-ból veszed meg a GOLD-ot, akkor aki nem olvassa ezt a topikot vagy jártas a reddit használatában, vért fog sz*arni mire rájön, hogy az app-ban tudom aktiválni azt a szerencsétlen számsort, és itt még nem is beszéltünk arról, mi van ha meglévő előfizetésre aktiválnád, ha kártyás volt de te digitálisat akarsz utána, vagy fordítva. De én úgy emlékszem, hogy régebben semmi baj nem volt ezekkel, mostanában vagy 3-4 hónapja jelentkeztek ezek a hibák/ vagy javítások ;]

    Mindegy is, én végtelenül nyugodt ember vagyok, de már nálam is jelentkeztek néha olyan gondolatok, hogy kib*sznám az ablakon az egészet :B Például legutóbb, mondom elindítom a Wildlands bétát. Bekapcsolom a boxot, köszön is, hogy "Hi, Roland", látom oldalt a GOLD-os csempét is, fent a store-t, jól van akkor nyomjuk (ha ezeket nem látom, már tudom, hogy gubanc van a nettel az xbox-on). Rámegyek, majd kivág valami hibaüzenettel...rányomok megint, újra kivág..oké legyen még egy próba, rányomtam kivág majd ki írja., hogy "Bye, Roland" :D Itt sem voltam különösképpen ideges, mondom akkor bejelentkezek újra, rámegyek majd kiírja, hogy be vagyok jelentkezve, mondom de jó mert én tudom, hogy nem vagyok....a kijelentkezett profilomból újra ki kellett jelentkeznem (kiírta bőszen, a "sing out" lenyomása után, hogy "Hi, Roland" :D ) majd ekkor valóban már szerinte is ki voltam jelentkezve :DDD Rányomtam a "sing in"-re, majd jött a felirat, hogy "Bye Roland" utána rögtön a "Hi Roland" és megtörtét a bejelentkezés :K

    Mondanom sem kell, hogy utána nem volt kedvem már játszani semmivel, inkább olvastam helyette :)
    De amúgy annyi ilyen apró hiba/bug/anomália van, hogy felsorolni is nehéz lenne. Pedig aztán a Microsoft nem hiszem, hogy erőforrás hiányban szenvedne, hogy tényleg "smart-tá" tegye így 3 év után a rendszert.

    Def26 Ezek a szösszenet hozzászólások senki megsértésre sem születtek, senkit nem akarok lejáratni vagy rossz színben feltüntetni a munkaadója miatt. Énnekem semmi tüske, rosszindulat nincsen senki iránt itt a fórumban, hiszen, hogy is nézhetnék akárkire is innen rossz szemmel, mikor csak egy nevet, avatárt, és pár személyes információt látok belőle, valamint az éppen akkori gondolatát, ami semmit nem tükröz hosszútávon.

    Végszóra pedig, utálom, hogy nem képes az xbox két külön hálózat jelszavát megjegyezni wifi-n, sőt ha egyikről átmégy a másikra, akkor már az előzőt is elfelejti amin előtte volt :D Imádok bepötyögni kis/nagybetűt/számot minden egyes váltásnál/visszaváltásnál ;)

    Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

Új hozzászólás Aktív témák