Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bishi

    tag

    válasz Medocsabi #95272 üzenetére

    Nekem is nagyon bejön a For Honor. Igaz most, hogy lenyugodtam több mint 1 év Xbox tulajdonlás után, egy játékot sem vennék meg ilyen drágán, akárhány A betű van bennük:) Lehet, csak azért, mert vannak régebbi nem látott jó játékok, amiket olcsóbban meg lehet venni.

    Lesz benne story mód ha jól tudom, igaz ezt nem tudom mit takar.

    Érdekességképpen tegnap nagy kíváncsian megnéztem PCn is ezt a For Honort, összehasonlítás végett. Saját vélemény, hogy kontrollerrel elsőre hatékonyabbnak tűnik az irányítás, mint billentyűzettel, de utóbbival nem olyan megterhelő a kéznek, bár egérrel könnyebb és gyorsabb a guardban az irány váltás szerintem. Mellesleg egy 8 éves pcn GTX 660Ti-vel ment full HD-n ultrán.Illetve Xboxon többen voltak zárt bétában, mint tegnap este PCn, de gyorsan talált játékot így is, és sok magyarral rakott össze. Lehet a ping miatt.
    Össz élményre azért jobb babzsákból, tévén, házimozi hangcuccal chat headset-tel játszani kontrollerrel ilyet, mint PCn, füllhallgatóval, monitor előtt, billentyűzettel és egérrel, egy székben.:)
    Nekem kellett ez az összehasonlító tapasztalás:) Viszont meglepődtem, hogy egy ilyen őskövület gép, mennyire elég a Divisionhöz, meg a For Honorhoz, amikor Xbox One mennyivel újabb, és mégsem szebb.

Új hozzászólás Aktív témák