Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz Rage47 #63933 üzenetére

    Én is szemezgettem azzal a fejessel, de a tesztek kevésnek találták a mélyet benne, másrészt olcsónak se mondanám. Igaz, a közép és a magas tartománya nagyon rendben volt. Kinéztem egy wireless fejest is (Elite 800x), de ahogy megláttam a 90 ezres árát le is tettem róla, pedig ódákat zengett valami teszt róla. (Aztán lehet külföldről érdemes lenne bevállalni egyet fél áron.)

    bulikavagyok: nagyon jó lenne, ha megtudnád nézni nekem ezt a mikrofon kérdést a Xiaomi fülessel! :K Nekem még nincs headsettem, csak valami őskövület Sokol rádió kategória, azzal inkább nem rontanám a játékélményt.
    Neked milyen gamer fejesed van?

    vg: mivel használtan veszi, lehet ez a kérdés már el is évült. A vételkor kellett volna inkább intézni ezt a részét, egy izgága supportos nem is foglalkozik egy ilyen dolog megválaszolásával sem.

    A szoftveres fagyás meg furcsa dolog. Nálam is volt már, hogy a játék megfagyott, de dash-ra vissza tudtam lépni, játék bezár újra indít és ment tovább a verseny. Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg szoftveres probléma.
    Másik: remélem nem utánvéttel, előre utalással veszed a boxot, rengeteg csaló nyomatja most az apróhirdetési oldalakon. Menj el és személyesen vedd át, fizess! Fő az óvatosság és személyesen is megnézheted, hogy mi a helyzet azzal a fagyással. Ha nem tetszik nem hozod el, akármilyen jó áron is van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák