Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz ρσгτσ #224571 üzenetére

    Meglátjuk az a biztos. Májusig úgyis garis a mostani + várunk egy jó GT bundles PS4-et faterral.:D Ő mert jó lenne néha a nappaliban autókázni én meg mert lesz min kitolni a Miles Moralest is. :B

    Szóval elkapkodva nem lesz a konzol vétel de az SX-t per pill overkillnek tartom főleg úgy, hogy nem indokolt a jövőre jövő címek közül minden jön One-ra még ami érdekel. (Idén CP, jövőre Hogwarts Legacy talán végre egy Skull and Bones is lesz + HALO szóval ráérek még bőven.)

    Zoleee83 én is ezt mantrázom mindig magamnak a lemezekkel kapcsolatban és tudod mit? 1x vettem eddig használt címet. Azt is cseréltem. Valahogy mindig inkább megveszem boltból ami tetszik mert szeretem kicsomagolni. És még a befürdős játékokat se szoktam tovább adni mondván javíthatják azt még bármikor. Ott az Avengers a kampány nagyon jó volt a multi rettenet per pill mégis én hülye várom hátha rendbe teszik. Nyugodtan áttérhetek igazából digitálisra.

    Pusztán az zavar nem érzem a Series S létjogosultságát az X mellett, a One S-nek és a 4 Slimnek is 100x több értelme volt a Pro-k mellett mint most az SS-nek van, bőven mehetett volna bele egy 1TB-os háttértár és adták volna ~20-al drágábban de így... :F

    AMD Power A kisördög a fülben! ;] :DDD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák