Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz NyMRooD #152497 üzenetére

    Nem tipp, speciel a live gold számot Mayornelson nyilatkozta;)

    Havi bontásban majd egy 100assal hoz többet a live gold. Éves szinten hatalmas különbségről beszélünk.
    Ez az MS másra koncentrált ebben a genben mantra már így 5 év távlatában elég nagy marhaság:)

    Én következő gen-re nem nagyon látok esélyt legalábbis x86 alapon nem beszélhetünk következő gen-ről hiszen semmilyen architektúrális változtatás nem várható. A fejlesztők meg köszönik szépen, nekik ez így most nagyon jó.

    Az egész szoftverpiacon bebizonyosodott, hogy a dobozos szoftver-nek annyi, és előfizetésben van a fix bevétel. A használt játékokat is szép lassan kivéreztetik ezekkel az előfizetésekkel mert egyszerűen nem kényelmesebb, mint egy Gamepass vagy egy EA Access. Ha így haladunk, a következő konzolokban már nem lesz optikai egység, mondjuk ennek én speciel örülnék, mert addig se kell fizetni egy felesleges dologért.

    @bandi000: Elvileg a szállítólevelet a UPS adja.

    @SwitchX: megelőztél, ennyit tennék hozzá:)

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • szimszonos

    őstag

    válasz NyMRooD #152497 üzenetére

    Szerintem meg a Live Gold az az egyik legbiztosabb pénzszerzés a Microsoft-nak.Szinte minden Xbox tulajdonosnak van,home esetén minden 2.-nak,és folyamatos bevételt jelent.A Game Pass is jó megoldás részükről,aki megteheti az simán előfizet rá.Nyugati átlagfizuhoz képest havi 3000ft nem pénz,ráadásul jön mellé az évi többszöri 200ft,1 dolláros akciók,amik igen kecsegtetőek.Egy új lemezesjáték ára kb 20ezer ft amit ha valaki kijatszik eladja kis bukóval,utána meg kitudja hány kézen megy keresztül mire valaki polcán köt ki.Ezt a bevételkiesést többszörösen visszahozzák a Game Pass,EA Acces stb csomagok.Ez a jövő szerintem is,ezek a szolgáltatások bővítése várható a közeljövőben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák