Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz l.skywalker #541 üzenetére

    Oké, elfogadom. Egyszer minden jónak vége van. A 300 Ft-ot akkor se sajnáltam kifizetni, ha a hónapban konkrétan 0-1 alkalommal játszottam GP-s játékot, mert azért volt párszor ilyen is.
    A HA-s módszerrel oké, hogy kijön mondjuk 1000-1500 Ft/hó, de ki kell fizetni 2-3 évet előre. Max ha lenne konzolom is, akkor elgondolkodnék, de így, hogy nincsen, így nem. Még 4 embert meg nem tudok összeszedni family-be, max randomokat..
    A 300 Ft-os ajánlatot nekem szinte mindig beadta hol a PC-re, hol a GPU-ra, trükközés nélkül. Esetleg pár napot várnom kellett rá (ha nem akartam várni, akkor vettem kulcsboltból egy havit 900-1000 Ft-ért). Ezentúl viszont lehet jobban fogok járni, ha megveszem inkább azt a néhány játékot, amit játszanék.
    Konkrétan csak a Forza Horizon miatt van szinte folyamatosan előfizum, úgyhogy én pl. nagyon nem nem használtam ki, már a PC-set sem, nemhogy a GPU-t :) Erre viszont nagyon jó volt, pláne, hogy ugye megjelenés napjától lehetett tolni a 300 Ft-os GP előfizuval. (Megvenni meg biztosan nem vettem volna meg megjelenéskor.)
    Úgyhogy ebben SkyTrancer-rel értek egyet, 300-at simán, egy ezrest még éppen megért nekem, ennél drágábban viszont szerintem ritka lesz, hogy előfizetek.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák