Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz l.skywalker #48543 üzenetére

    minden külföldi bajnokság minden meccsét megnéztük

    Az napi hány ezer meccs? :F

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz l.skywalker #48543 üzenetére

    Látod, én meccsekre is pont rosszkor jártam, a két utolsó bajnoki cím (90, 98) között néhány évig, meg a Puskás elleni kupagyőzelem után másfél évig.

    Most éppen a válogatott meccseket pörgetem vissza a fejemben, szerintem győztes meccsen csak egyszer voltam, amikor Air Sanyi vezérletével legyőztük talán Albániát.

    A legutóbbi - és valószínűleg utolsó - válogatott meccsem az angolok elleni 0:4 volt, amelynek majdnem verekedés lett a vége (ha érdekel valakit, elmesélem). Egy biztos: a tábor közelébe többet nem megyek.

    Forma 1: nyolcvanas évek közepétől nézem, emlékeim szerint nemhogy évek, futamok is alig maradtak ki. Nem szerettem a Schumacher-érát, mégis néztem. Mivel alapvetően McLaren rajongó voltam, így Hamilton már az első néhány futama után gyorsan kedvenccé vált, úgyhogy az elmúlt évekre nem panaszkodhatom. Néhai apám nem volt elvakult foci rajongó (nem vitt meccsekre, nem mondta meg kinek kell drukkolni satöbbi), a száguldó cirkuszt viszont ő szerettette meg velünk, így valószínűleg az ő emlékének is köszönhető, hogy ez maradt az állandó, kihagyhatatlan sportközvetítés az életemben.

    Visszatérve a válogatottra: azt a pótselejtezőt máig nagyon sajnálom. Kishitű voltam, mivel idegenben kezdtünk, így nem mertem előre megvenni a jegyet a hazai visszavágóra.

    Soha nem voltam nagy utazó, Ausztriát leszámítva csak Csehszlovákiában és Jugoszláviában jártam még az átkosban. :D

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Új hozzászólás Aktív témák