Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz mike1334 #41025 üzenetére

    Nekem az egyedi DIY megoldás szimpibb. :DDD

    Beniii06 A dokkoló miatt kérdeztem mert ilyen elven ugye azt is ki kéne alapvetően a falból húzni és csak akkor bekötni ha lemerült. :F Laptop akkukon is brutálisan nagy rombolást tud végezni az állandó falon csüngő használat. Akár már fél egy év alatt is.

    Ha megtartós a konzol akkor se para mondjuk nem egy nagy mutatvány benne bármit is cserélni meglepődtem mert nagyon jól szerelhetőnek tűnik a bele videók alapján.

    Extra hő: az nem akkor okozhatna gondot ha megrekedhetne a házban? Mobiloknál is az a gond, hogy megreked a hő. És ott a procin gyakran akár rajta is van az akku itt meg mellette van talán még a nyákkal sem érintkezik a széle.

    A kérdés az a fémlap a hátlapban aminek elvileg a hő szétoszlatása lenne a dolga... azzal szkeptikus vagyok. Volt Kepler alapú K1-es Tegra tabom (Nexus 9) a Tegra bármelyik generációja eddig jobban eltudott szállni hőfokban mint nyári kánikulában egy One X tud. :D


    Kicci occó hatást kelt de egészen átgondolt az elrendezés. (USB forrasztásáért szalagkábel helyet még mindig járna a korbács)

    edit.: azok a hangszórók szemre csereszabatosnak tűnnek a régi VAIO-k hangszóróival, azok nem is szóltak rosszul. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák