Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz MasterMark #1955 üzenetére

    Az az első szériás i4s-nél volt az, hogy ha hozzá értél a felső részéhez oldalt, akkor elment kicsit a térerő... De kijavították..

    #1956) Algotis: Nem hinném... Apple termékeknek soha nem voolt nagy bajuk max szoftveres, de az is néha... De nekem volt sgs-em az 3x volt szervizbe, igaz nagyon szerettem de akkor is volt szervizbe mechanikai okok miatt,. Most meg a xperia mini. Kikapcsol,újraindul, nem lehet telefonálni(android ugye)... És elég sűrűn csinálja már ezt. Jó az android, de csak az alkalmazások miatt szerintem, bár én azt se használtam nagyon, mert oké van rengeteg millió alkalmazás de a fele kb vagy sz*r, vagy hülyeség..Vagy lefagy tőle a telefon.Tehát amennyi előnye, annyi hátránya van a nyitottsága miatt. Na az appstoreba viszont minőségi, válogatott alkalmazások vannak.. És velük 99%hogy nem lesz ilyen gondd. Persze most a fiataloknak menő az android, mert már 10-20ezrekért lehet kapni androidos, telókat meg minden, de meglánának egy iphonet az életbe nem cserélnének, ahogy ki is mutatta egy felmérés, cikk alapján.. tehát..

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák