Keresés

Aktív témák

  • tomkabp

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem a xbox merevlemezeivel kapocsolatban:

    1., Vettem vinyót az arcadomhoz, és kaptam hozzá egy usb kábelt. Még nem csináltam vele igazából semmit, csak szeretném tudni, hogy pl a feltelepített játékok mentéseit letölthetem-e ilyen módszerrel a pc-re, és majdan onnan áttehetem-e másik xboxos vinyóra? (Haveromnak akarnék átadni pár mentést).

    2., Működik-e az a megoldás, hogy a vinyót leveszem, átrakom egy másik boxba, és ott ugyanúgy a saját felhasználómmal belépve elérem az általam telepített játékokat, és azokat mentéseit? Valahol olvastam/halottam, hogy ez elvileg működik, de nem ajánlott. Lehet-e ebből bajom. Tudok-e a merevlemezről a kábel segítségével, teljes mentést csinálni bármilyen formában, hogy egy esetleges adatvesztésnél ne legyen oda semmi.

    Remélem nem kérdeztem teljesen marhaságot..

    Üdv

    Két kocka beszélget: []

  • tomkabp

    csendes tag

    válasz szaszlaci #34633 üzenetére

    annó az lcd monitorok kezdetén a 24ms-re mondták, hogy azzal necces játszani FPS-t, de a 16ms-re már azt mondták az elején, hogy "ultra FPS barát"
    Nekem a pc monitorom 12ms-es, és ha azon találsz utánhúzást, akkor minimum vérprofi grafikus vagy... :)

    U.I.: És köszönöm a válaszokat!

    csak még 1 kérdés, akkor sincs semmi probléma a vinyó cserélgetéssel, ha egy mókolt, és érintetlen xbox között viszem át a dolgot..
    vagyis konkrét példa: haver hegesztett xboxán feltelepítem az én vinyómra mondjuk a rock bandet.. utána a vinyó áttesz az én érintetlen gépembe, netre fel, fizetős kiegészítéseket megvásárolom és letöltöm rá, majd vissza haver boxába a vinyó és megy a backup lemezzel.
    Ez működhet?

    Valamint ugye jól gondolom, hogyha megveszek valami tartalmat a marketplce-en, akkor az az accounthoz kötődik, vagyis ha letörlöm, felrobbantom, akármit csinálok, utána azzal az accounttal belépve ismét letölthetem "ingyen", a pontok újboli levonása nélkül?

    [ Szerkesztve ]

    Két kocka beszélget: []

  • tomkabp

    csendes tag

    válasz szaszlaci #34636 üzenetére

    igen a telepített játék backup lenne, de csak a mókolt gépen lenne futtatva... én nem igazán szeretném kiütettni a boxom, mert szeretek multizni... de egyes játékok meg vagy számomra megfizethetetlenek, vagy nem is elérhetőek legálisan itthon... szóval az én gépemnek mindenképpen legálisnak kéne maradjon, de néha-néha ilyen kerülő megoldással belenéznék 1-2 backupba.. mert sajna nem engedhetem meg magamnak, hogy mindent megvegyek amivel játszani szeretnék, és már buktam is rajta.. (demót leszedtem nagyon megtetszett, megvettem, mégse tetszett, eladni meg már csak pár ezres bukással tudtam, ami nekem sok a "semmiért") Pc-n is ezt a gyakorlatot használom már egy ideje, leszedem játszok vele, és ha tényleg tetszik megveszem és megyek vele online...

    Két kocka beszélget: []

  • tomkabp

    csendes tag

    válasz zack #34728 üzenetére

    Tudom neked ajánlani a Samsung Series 5- modelleket, én most vettem 102-est a Médiában.. Haveroméknál meg egy 6-os szériás 120-as van karácsony óta, és nem igazán tudok rá panaszkodni, hacsak nem azt, hiányolom a távirányítóról a közvetlen HDMI csatorna választást... az 5ös széria kicsit régebbi modelljét (556-os vagy536-as), már 160 körül lehet kapni, mert kifutott modell

    [ Szerkesztve ]

    Két kocka beszélget: []

  • tomkabp

    csendes tag

    válasz szaszlaci #34733 üzenetére

    Írtam neked másik topicban is.. én nagyonsokat néztem mostanában, és kb a jobb hangmodul (ami engem kevéssé érdekel), meg a plusz 1 HDMI csatlakozáson kívül, nagyon nem tudtam megindokolni a magasabb árat a 6os szériában... nem bántam meg az 5ös szériát...

    Két kocka beszélget: []

Aktív témák