Keresés

Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz D1Rect #48117 üzenetére

    Ha csak xboxhoz veszed akkor szerintem nem - rocket kolléga linkjén látható, hogy nem igényelnek full HD-t. Ha már felmerül benned, hogy néhanapján megnézz egy filmet akkor - átmérőtől függően - megérheti egy full HD. Majd a következő generációs konzoloknál érdemes lesz elgondolkodni az OLED, 3D és a "kitudja mi jön ki addig" technológiákon, de a PS3 és Xbox 360 beéri HD readyvel is...

    Xbox GT: nozsolt

  • heihachi

    addikt

    válasz D1Rect #48117 üzenetére

    A box játékok többsége 1280*720-as felbontásban renderel. A boxban sokféle felbontást be tudsz állítani ettől tökéletesen függetlenül, amire szeretnéd felskáláztatni a kimenő jelet. Persze ezt is korlátozza némelyik játék, nem engedi pl. 1080p-re felskálázni, de ez igen ritka. Ennek ellenére én azt mondom, hogy nem érdemes csak a box miatt fullHD TV-t venni. Hiába a több pixel, a kép nem lesz részletgazdagabb, mert úgy is csak az lesz a képernyőn, amit a box lerenderelt 1280*720-ban. Hogy ha főként játékra kell, akkor inkább HD ready LCD-t vegyél szvsz. Ennek a felbontása 1366*768 (vagy 1360*768) lesz, és eddig olyan játékot nem láttam, ami ezt a felbontást ne engedélyezte volna, és a felskálázás gondot okozott volna a boxnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Aktív témák