Keresés

Aktív témák

  • wolruf

    őstag

    Sziasztok!
    Segítsetek! :) Visszaolvastam, de nem találtam megoldást erre.
    Már hívtam az MS ügyfélszolgálatot, írtam is nekik, nem tudnak (és nem is akarnak, le is írták) segíteni :(
    Meg szeretném venni a TDU2-t ondemand, de nem tudom. A régi regelt MasterCard kártyámmal (ezzel vettem a Live Goldot is) nem enged vásárolni, hangzatos "hiba" üzenettel (büdös nagy semmi). Próbáltam beregelni Visa kártyámat, azt sem szereti. Címek jók, magyar reg, minden stimmel (elvileg). Arra panaszkodik, hogy nem szabályos kártyaszámot adok meg. Persze ez nem igaz, mindenhol máshol mennek ezek a kártyák is.
    Felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták, csak HITELkártyával megy. Kipróbáltam azzal is (eddig 3 bank 3 hitelkártyájával), nem fogadja el egyiket sem. Címek egyeznek, minden egyezik, mégsem megy. Valaki, akinek rendesen megy a bankkártyás vásárlás, írja meg kérem (akár privibe is), milyen bank, milyen kártyáját fogadja el ez a katasztrofális rendszer :( Vagy adjon el nekem 2990-ért TDU2-t :)
    Hihetetlen, hogy semmit, de semmit nem eszik meg.
    Köszönöm előre is!

    (nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • wolruf

    őstag

    válasz Mirman #22151 üzenetére

    Szia!

    De, köszönöm, megoldás lenne, csak on demand cuccot nem tudsz venni pontért, csak pénzért. Ettől függetlenül tegnap csoda történt :) Immár két hete kínlódok vele, de tegnap a megvásárlásra nyomva a gépen azonnal levette a szerinte érvénytelen kártyámról a pénzt és megvette a cuccot :) Így megoldódott a probléma, a baj csak az, hogy gőzöm sincs hogy hogyan :)

    (nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • wolruf

    őstag

    válasz MasterMark #22154 üzenetére

    Ezt most nem mondod komolyan... Ilyen vak vagyok?! Ezt este megnézem... Ha ez így van, akkor hamu a fejemre... Köszi az infót! :)

    (nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Aktív témák