Keresés

Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Def26 #7415 üzenetére

    El is fogyott gyorsan, úgy látom. (Nem csoda.)

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • woodbear

    addikt

    válasz Def26 #7415 üzenetére

    Ezt mondtam neked, hogy bántam amikor nem vettem meg. Pedig akkor még volt belőle. Másnapra amikor leülepedett bennem, hogy BUY addigra elfogyott. :(

    Oldalam: www.swsfoto.de

  • adalbert1

    veterán

    válasz Def26 #7415 üzenetére

    Csak hogy maradjak az egyik kedvenc vesszőparipámnál, a hivatalos hazai forgalmazó áránál (legalábbis az 576 az, nem?) vs. a külföldi rendelésnél maradjak pár árat gyorsan kigyűjtöttem:
    Batman AA Goty 17.95£ vs. 12999 Ft
    Bioshock 2 8.95£ vs. 12999 Ft
    Fallout 3 Goty 15.95£ vs. 14999 Ft
    Final Fantasy XIII 9.95£ vs. 12999 Ft

    Kíváncsi lennék hogy a második áron mennyi haszna lehet a hazai forgalmazónak... (oké hogy lehet hogy drágábban is kapják mint mondjuk a kinti üzletek, meg több költségük van mint mondjuk egy webáruháznak, de azért egyes játékoknál a 4-szeres különbség odab.sz)
    Meg hogy esetleg milyen olyan érvet tudnak felhozni, amiért jobban megérné náluk megvennem ahelyett hogy töredék áron megrendeljem. Mert eddig egyedül az van a mérleg serpenyőjükben az ő részükről hogy ha a hozzám közel eső shopukban van raktáron akkor akár fél óra alatt a kezemben lehet a termék, ill. ami kétes hogy esetleg bizonyos játék mellé adott DLC-ket az itthoni változattal le tudok majd szedni az angollal meg esetleg nem.
    Arra viszont kíváncsi lennék hogy a tőlük származó Resident Evil 5 Golddal le lehet-e szedni a magyar Live-ról a DLC-ket :F , mert ha nem akkor még egy pofon a hazai forgalmazásnak.
    Ill. akkor már annyit hozzátennék hogy Red Dead Redemption és Fifa 11 esetén a hazai forgalmazónál vannak jobb árak.

Aktív témák